SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiana naczelnego Radia ZET i spadki słuchalności to początek kolejnych zmian

- Radio się zużyło, bo redakcja się zużyła. Trzeba wpuścić trochę świeżej krwi i nowych pomysłów, wykonać jakiś ruch, który zatrzyma słuchaczy. Ale częsta rotacja na stanowisku redaktora naczelnego jest niepokojąca, zmiana szefa zazwyczaj jest zwiastunem kolejnych zmian - odwołanie redaktora naczelnego Radia ZET i wyniki słuchalności stacji komentują Daniel Adamski i prof. Maciej Mrozowski.

Dołącz do dyskusji: Zmiana naczelnego Radia ZET i spadki słuchalności to początek kolejnych zmian

45 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Żuraw
Teraz to najwyraźniej sytuacja wymknęła się spod kontroli.
To są nerwowe ruchy, a nie planowane zmiany. Trzeba nie mieć za grosz wyobraźni aby w takiej sytuacji powoływać na kluczowe stanowiska ludzi „p.o.” i zostawiać stację w niepewności. Takie zmiany się przygotowuje, a nie działa w chaosie.
Do tego to już trzecia wymiana całego garnituru ludzkiego za krótkiej kadencji pana prezesa, więc pozostaje pytanie gdzie leży problem? Może w gabinecie prezesa?
0 0
odpowiedź
User
Obserwator
Bez wymiany szefów online nic nie zdzierżycie - to tam jest źródło całej patologii Eurozetu.
0 0
odpowiedź
User
Tawarisz EL.
Może czas na powrót Roberta Kozyry na miejsce naczelnego.

Oszalałeś? Te problemy, z którymi od lat boryka się ZETka zaczęły się już za czasów Kozyry. Już prędzej wolałbym powrót pana Kirsteina. Z dotychczasowych naczelnych tego radia to właśnie Kirstein i jego ludzie wykazywali największą pomysłowość na to jak to radio ma wyglądać i brzmieć choć i jemu zdarzały się wtopy takie jak 2-godzinne pasma bez całkiem prezentera pod wieczór czy slogan "Czujesz i wiesz".
0 0
odpowiedź